Webloy Kuralları

webloy logo 2

Webloy Kuralları:
1-
Yazıların altına yapılan yorumlar tamamen yorum yapan kullanıcının sorumluluğundadır, Webloy bu konuda sorumluluk kabul etmez.
2- Yazılara yapılan yorumları onaylamak veya silmek Webloy sorumluluğundadır. Bu konuda yorum yapan kişi hiçbir hak kabul edemez.
3- Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk’e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı yorumlar yazmak kesinlikle yasaktır. Böyle bir yorum atan kişinin yorumu sorgusuz silinecektir.
4- Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen yorumlar göndermek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan sırf link paylaşımı yorumları yasaktır.
6- Blogda bulunan yazılara konu ile alakasız, alaycı veya dalga geçici tavırda yorumlar atmak kesinlikle yasaktır.
7- Yazılarımızda bulunan indirme bağlantılarındaki dosyaları/belgeleri indirmek tamamen indiren ziyaretçi/kullanıcı sorumluluğundadır. Herhangi bir sorunda Webloy danışma merci değildir ve sorumluluk kabul etmeyecektir.
8- Yazılarımızda bulunan kodları kullanmak veya kullandırmak tamamen ziyaretçi/kullanıcı sorumluluğundadır. Herhangi bir sorunda Webloy danışma merci değildir ve sorumluluk kabul etmeyecektir.
* Webloy blog kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı webloy yöneticilerince her zaman saklıdır.
* Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm ziyaretçilerin/okurların okuduğu ve onayladığı varsayılır.

Bu kurallar 23.11.2021 tarihinden itibaren geçerlidir.